Coach 4 You
Rozwój osobisty i coaching dla Ciebie!
Dowiedz się więcej

Zarządzanie projektami ze Scrum

Scrum jest jedną z najbardziej znanych metodyk zwinnych. Skupia swoją uwagę na problemie produktywności w organizacji. Celem scrum jest stworzenie jak najlepszych metod postępowania oraz proponowanie takich rozwiązań, które doprowadzą do zwiększenia wartości oferowanego produktu oraz produktywności w przedsiębiorstwie.

Do głównych zadań i założeń tej metodologii należą: zwiększenie przejrzystości i poprawienie przewidywalności dokonywanych działań, techniki poprawy produktywności całego zespołu, znaczna redukcja marnotrawstwa w przedsiębiorstwie oraz dostarczenie nowej lub zwiększenie dotychczasowej wartości biznesowej.

 

laptop na łonie natury

 

Scrum bazuje na metodzie przyrostowej, która zakłada tworzenie się produktu podczas krótkich sprintów. Na zespół scrumowy składają się trzy elementy: product owner, development team oraz scrum master.

Szkolenia z dziedziny zarządzania w metodologii scrum są świetnym rozwiązaniem dla nowych, jak i doświadczonych przedsiębiorstw. Podczas zajęć zapoznamy się m.in. z wszelkimi zagadnieniami dotyczącymi tematyki Agile i Lean, dowiemy się czym jest proces scrum, jakie są jego założenia i czym zajmują się poszczególne zespoły scrumowe. Poznamy też artefakty scrum i zaznajomimy się z ich specyfiką.

Szkolenia dotyczące metody scrum są szczególnie polecane osobom, które chcą nauczać się produktywności oraz efektywnego zarzadzania projektami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>